fami_fbg09s170300104
FAMI FBG09S170300104 half shelf for workbench WORK UP 1760x300x35 mm blue RAL 5012
Product description:
  • Lower non-perforated half bottom plate attachment part for workbenches work
  • Dimensions mm W =1760 D =300 H =35
  • Colour: blue RAL 5012
Key features according to our expert
  • Width: 1760 mm
  • Depth: 300 mm
  • Height: 35 mm
  • Colour (manufacturer): Blue
  • Color: Blue
  • RAL number: 5012
Specifications / All features
  • Brand: FAMI
  • EAN: 8057711394302
  • Supplier number: FAMI FBG09S170300104
Width
1760 mm
Depth
300 mm
Height
35 mm